21-09-2012, 17:18
Thanks jiberish for your reply! What do you mean by run in flaxseed oil? Do I eat the oil or apply? Its super costly from where I stay, $30 per bottle. :/ but if that works, i'm willing to pay!!! And yes I run everyday and its not something i'd compromise 
I'll do my massages and rockmelon and Blake talks more diligently!

I'll do my massages and rockmelon and Blake talks more diligently!
